Zakończenie roku w urszulańskim przedszkolu

W sobotę 23 czerwca 2018 roku Scena Ołtarzew oddaje swoje podwoje we władanie dzieci z Przedszkola Sióstr Urszulanek SJK w Ożarowie Mazowieckim, ich rodziców, opiekunów i rodzin.

Zgodnie z przesłaniem zapisanym na stronie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego: 
„Wychowanie dzieci i pomoc rodzinom w tej misji postrzegamy jako jedną z najważniejszych form pracy apostolskiej”, to dzieci i rodzice będą bohaterami tej uroczystości.

Zakończenie roku przedszkolnego rozpocznie się o godzinie 10:00.

10:30 przedstawienie przygotowane przez dzieci przedszkolne. „Wędrówki Pyzy po Polsce”. Wszystkie grupy przedszkolaków przygotowały obrazy inspirowane piękną opowieścią dla dzieci „Pyza na polskich dróżkach” autorstwa Hanny Januszewskiej wydanej po raz pierwszy w 1955 roku.

11:30 Przerwa (około godziny) na pyszną zupę.

12:30 podziękowania.

13:00 przedstawienie przygotowane przez rodziców dzieci przedszkolnych „O krasnoludkach i sierotce Marysi”.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającego realizują swe zadania apostolskie przede wszystkim w dziedzinie wychowania i nauczania dzieci i młodzieży. W Polsce prowadzą 16 przedszkoli oraz 4 za granicą w placówkach misyjnych w Brazylii, Argentynie i Tanzanii.

W Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Jana Zamoyskiego 21 prowadzą Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *