Wieczór Hiszpański. Fotorelacja.

 

W sobotę 3 lutego 2018 roku na Scenie Ołtarzew miniatury filmowe zachęcały przybywających na koncert gości do przeniesienie się do ciepłej i słonecznej Hiszpanii.  Wystawa zdjęć 15 miast Hiszpanii wpisanych na listę UNESCO utwierdzała wszystkich, że warto tam pojechać nie tylko ze względu na słońce. Zgasły światła i grający na akordeonie Łukasz Brzezina wprowadził gości wieczoru w tajemniczy nastrój. Po chwili rozpoczął się koncert hiszpańskiej muzyki klasycznej kompozytorów z przełomu XIX i XX wieku.  Na scenie została opowiedziana przez artystów historia miłości torreadora do ujrzanej na corridzie dziewczyny. Droga jaką przeszli szukając się po tym spotkaniu została wyśpiewana i wytańczona na scenie. Historia miała szczęśliwy finał.

Perypetie zakochanych  zaprezentowali: Anna Parysz – sopran, Sławomir Greś – taniec, Agnieszka Bemowska – harfa i Joanna Nogal – skrzypce.

Po koncercie goście wieczoru komentowali koncert, częstowali się pomarańczami, zaglądali do kawiarenki przy scenie i spokojnie oglądali zdjęcia pięknych zabytkowych miejsc w Hiszpanii.

Zapraszamy do obejrzenia kilku galerii zdjęć.

Galeria zdjęć Grażyna Lipska-Zaremba

Wieczór Hiszpański w obiektywie Magdaleny Grygolec

Galeria zdjęć Foto M. Turkas

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *