Koncert „Dla Mamy” orkiestry Uncover Soloists

Orkiestra kameralna Uncover Soloists zaprasza na koncert muzyki klasycznej specjalnie przygotowany na Święto Mam. Odbędzie się on w niedzielę 27 maja 2018 roku o godzinie 19:30 w Scenie Ołtarzew, ul. Jana Kilińskiego 20, Ożarów Mazowiecki. Koncert pod patronatem burmistrza Ożarowa Mazowieckiego pana Pawła Kanclerza i przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Cichala.

Honorowym patronatem wydarzenie objął marszałek województwa mazowieckiego pan Adam Struzik.

Muzycy wykonają dla mieszkańców Ożarowa i gości między innymi następujące utwory:

  • Suitę „Z czasów Holberga” Edwarda Griega,
  • Rondo Antonina Dvoraka,
  • Opale Concerto Richarda Galliano
  • i wiele innych.

Tu próbka ich talentów

Wstęp wolny

Uncover Soloists to zespół założony na początku 2018 roku z inicjatywy Sebastiana Czai oraz Prezydenta Miasta Piły Pana Piotra Głowskiego. 

Skupia najlepszych solistów młodego pokolenia w Polsce. Członkowie Uncover Soloists to laureaci najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów muzycznych. Każdy z nich mimo młodego wieku ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku muzycznym. 

Niewątpliwym atutem orkiestry jest fakt, że tak wyjątkowy profil zespołu daje występującym w niej artystom ogromny wachlarz doboru repertuaru, oraz niespotykaną dotąd propozycję dla publiczności. Widownia na każdym koncercie ma wyjątkową okazję podziwiać najlepszych solistów, którzy występują z towarzyszeniem swoich partnerów z orkiestry i wzajemnie sobie towarzyszą.

Jednym z solistów tego koncertu będzie Łukasz Brzezina – jeden z najlepszych akordeonistów młodego pokolenia w Polsce. Na swoim koncie ma ponad 30 nagród na prestiżowych konkursach zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

W 2016 roku Łukasz Brzezina zadebiutował w dwóch najbardziej znanych salach koncertowych na świecie: londyńskiej Royal Albert Hall, a podczas trasy koncertowej po USA w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *