Koncert „Co nam w duszy gra?” Studia Suzuki Marii Michalskiej

Zapraszamy na koncert „Co nam w duszy gra?” przygotowany przez dzieci i rodziców Studia Suzuki Marii Michalskiej. Koncert odbędzie się na Scenie Ołtarzew w sobotę 10 lutego o godzinie 15:00.

W programie utwory J.S. Bacha, A. Vivaldiego, N. Paganiniego oraz muzyka z filmów Star Wars, Król Lew i Vaiana.

Metoda Suzuki to zastrzeżona metoda nauki gry na instrumentach. Nauczycielami mogą być tylko i wyłącznie osoby spełniające odpowiednie kryteria oraz posiadający uprawnienia potwierdzone certyfikatem po zdanym egzaminie (jest pięć stopni egzaminów). W każdym kraju  powołano specjalną jednostkę zarządzającą – w Polsce jest nią Centrum Edukacji Suzuki www.suzuki.edu.pl.

Maria Michalska dyplom ukończenia studiów uzyskała w klasie prof. Jana Staniendy i w tym samym roku wygrała stypendium na roczne studia podyplomowe w Guildhall School of Music w Londynie. Jako kameralistka jest laureatką licznych konkursów zarówno w kraju jak i zagranicą. Współpracowała z Polską Orkiestrą Radiową i z Orkiestrą Sinfonia Varsovia.
Prowadzi Studio Suzuki na warszawskim Ursynowie.
Oprócz metody Suzuki jej wielką pasją jest edukacja domowa, która razem z graniem na skrzypcach stała się sposobem na życie całej Rodziny.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *