Zaproszenie na Koncert Chwały

Parafia NMP Królowej Apostołów w Ołtarzewie zaprasza w czwartek 15 czerwca, w Święto Bożego Ciała na Koncert Chwały, który odbędzie się na Scenie Ołtarzew od godziny 19:00 do 21:00.

Wstęp wolny.

Koncert sponsorowany przez Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego.

W programie Armia Dzieci i spotkanie z Marią Vadia.

Armia Dzieci

Zespół powstał w 2010 r. i jest częścią projektu Armia Dzieci, który tworzony jest przez rodziny. Początkowo zespół grał podczas dużych konferencji organizowanych w Polsce z udziałem zagranicznych gości. Bardzo szybko jednak zaczął się rozwijać, wchodząc na sceny z materiałem koncertowym. W tym czasie ukazała się pierwsza wspólna płyta Armii Dzieci i En Gedi. Istnienie Armii Dzieci zainicjowali w 2010 roku jej liderzy: Anna i Jacek Saj, którzy są wspaniałymi małżonkami, rodzicami, liderami i przyjaciółmi. Szybko dookoła nich zebrały się inne rodziny, a także osoby samotnie wychowujące dzieci oraz single. Przede wszystkim Armia Dzieci jest odrębną wspólnotą, która zaprasza rodziców z dziećmi. Kolejną zasadą Armii Dzieci było świadome oddanie dzieci przez rodziców na służbę Bogu. Armia Dzieci przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, wszędzie wielbiąc Boga i przez modlitwę uwalniając Ducha Świętego. Niedawno dzieło to przekroczyło granice Polski i Armia Dzieci zaczęła posługę w Niemczech, na Litwie i na Malcie. Dziś Armia Dzieci liczy około 100 osób, które swoje życie oddali na służbę Bogu.

 

Maria Vadia

Urodzona w Hawanie na Kubie, amerykańska świecka misjonarka i ewangelizatorka. Posługuje na wszystkich kontynentach świata. Założycielka fundacji Chwała Boża, członek stowarzyszenia kobiet katolickich Magnificat. Autorka wielu książek o tematyce religijnej. Maria jest autorką ośmiu książek: Twój Język Ma Moc, Jak Trwać w Duchu Świętym, Strzała w Jego Ręku, Uzdrowienie jest dla Ciebie, Uwolnij Swoje Źródła, Zwycięstwo w Bramie Oczu, Nigdy Więcej Sierot i Jezus Potężny Wojownik. Jest mamą czwórki dorosłych dzieci: Rickiego, Victora, Eddiego i Rosario oraz babcią dziewięciorga wnucząt: Victorii, Alejandry, Eduarda, Micaeli, Guillermo, Andrei, Lulu (Luisy Marii), Mariany i Rosario.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *